L4L 3.0

Rok se s rokem sešel a my už pro vás chystáme další ročník Lysohorského čtyřlístku (L4L).
 
Co už vám můžeme o L4L prozradit nyní, sedm měsíců před startem...
 
Závod se bude konat 1. srpna 2015.
 
Charakter zůstane zachován - čtyřikrát se vydáte na Lysou horu, pokaždé z jiné strany. Délka trasy zůstane skoro stejná jako vloni, ale změní se celkové převýšení, které vystoupáte a pak sestoupáte. Samozřejmě, že se lehce změní k vyšším hodnotám. Trasa je stále ještě v jednání s odpovědnými úřady, takže si mapu ještě necháme pro sebe, ale máte se na co těšit.
 
Místo startu jsme se opět rozhodli posunout, tentokrát pod nejkrásnější beskydský hřeben, do místa, které lyžaři znají jako Armaturku. V areálu je k dispozici přes sto lůžek, takže se většina zájemců bude moct vyspat na místě startu a nebude se muset ráno před závodem přesouvat. Navíc, kdo se podívá do mapy zjistí, že v okolí jsou pěkné sjezdovky. A kdo nás zná, tomu musí být jasné, jaký závěr vás asi tak bude čekat ;-)
 
Co rozhodně zůstane zachováno je fakt, že celý závod bude probíhat za světla. Start v 7:00 a cíl uzavřeme ve 21:00. Stejně jako vloni, po 17:00 hodině už kontrola na Lysé hoře nepustí nikoho do dalšího lístku, ale pouze zpět do cíle. Nechceme totiž ať se nám za tmy někde touláte s medvědy po lesích!
 
Neméně důležitá informace je, že L4L je opět vyhlášen jako Mistrovství republiky v disciplíně zvané Ultra SkyMarathon®. První tři muži a ženy české národnosti se mohou těšit na krásné trofeje. Startovní pole jsme rozšířili na 300 osob. Registrace začíná 1.3.2015 ve 13:23. A jak jsme kdysi slíbili... Ti co absolvovali všechny dosavadní ročníky, budou mít při registraci opět náskok ;-)
 

Partneři

Děkujeme partnerům
 

 

Podporujeme

 

Máme rádi

Jsme kvalifikačním závodem (2 body)